HomeDokumenty

Dokumenty

Dokumentace na jednom místě. Jednoduše.

Tato sekce obsahuje důležité dokumenty a informace, které vám pomohou lépe porozumět našim službám pro dodávku energie a plynu. Zde najdete odkazy ke stažení smluv a další užitečné materiály.

Obchodní podmínky a Smlouvy

Obchodní podmínky

Naše obchodní podmínky obsahují důležité informace o naší spolupráci a o podmínkách, za kterých Vám dodáváme energii a plyn. Přečtěte si je, abyste byli plně informováni o vašich právech a povinnostech. Stažení na tomto odkaze.

Čestné prohlášení

Čestné prohlášení je důležitý dokument, který potvrzuje vaši identitu a vlastnictví. Je potřeba pro určité administrativní úkony. Stažení na tomto odkaze.

Smlouva k plynu

Smlouva k plynu. Stažení na tomto odkaze.

Smlouva k elektřině

Smlouva k elektřině definuje naše dohody ohledně dodávky elektřiny. Stažení na tomto odkaze.

Zákaznická dokumentace

Odstoupení od smlouvy

Máte právo odstoupit od smlouvy v určitých případech. Zde naleznete informace o tom, jak to udělat a jaký je postup. Stažení na tomto odkaze.

Zpětvzetí výpovědi

Pokud jste uvažovali o výpovědi, ale změnili názor, tento dokument Vám ukáže, jak zpětvzít svou výpověď. Stažení na tomto odkaze.

Plná moc

Pokud chcete někomu udělit plnou moc k jednání za vás v záležitostech energie a plynu, tento dokument Vám pomůže s tímto procesem. Stažení na tomto odkaze.

Ochrana osobních údajů a reklamace

Zpracování osobních údajů

Vaše osobní údaje jsou pro nás důležité, a my je chráníme. Zde naleznete informace o tom, jak jsou zpracovávány vaše osobní údaje a jaké jsou vaše práva v této oblasti. Stažení na tomto odkaze.

Reklamační formulář

Pokud máte jakékoli stížnosti nebo potřebujete nahlásit problém, naši reklamační formulář Vám pomůže s tímto procesem. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. Stažení na tomto odkaze.

Ceníky

Ceníky pro elektřinu

Kompletní AKTUÁLNÍ ceníky pro firmu i domácnost naleznete na tomto odkaze.

Původní ceníky od 1.1. – 30.6.2024 naleznete zde.

Ceníky pro plyn

Kompletní ceníky pro firmu i domácnost naleznete na tomto odkaze.